MENU

Bahagian Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Rozamin bin Abd Aziz Akauntan / Pen.Setiausaha 044032266 rozamin@pbttphtk.gov.my
Pn Anida binti Baharom Penolong Akauntan 044032266 anida@pbttphtk.gov.my
En Mohd Shakir bin Rashidi Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 04-4032266 shakir@pbttphtk.gov.my
Pn Yuhanis Binti Yusof Penolong Pegawai Penilaian 04-4032266 yuhanis@pbttphtk.gov.my
En Mazlan bin Mat Hussain Pembantu penilaian 04-4032266 mazlan@pbttphtk.gov.my
Pn Norhayati binti Mohd Noor Pembantu Tadbir (P / O) Bahagian Kewangan 04-4032266 hayatie@pbttphtk.gov.my
Pn Nur Athirah Binti Ahmad Bistaman Pembantu Tadbir 04-4032266 athirah@pbttphtk.gov.my
Pn Mazniah binti Ahmad Penolong Akauntan 04-4032266 mazni@pbttphtk.gov.my
En Aizal Bin Azizan Penolong Akauntan 044032266 aizal@pbttphtk.gov.my
Bahagian Teknikal
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tn Ir Mohamed Asri Bin Johan Jurutera 044032266 asri@pbttphtk.gov.my