MENU

Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Abdul Jamil bin Ramli Pembantu Penguat kuasa 04-4032266 jamil@pbttphtk.gov.my
En Che Rahimi bin Che Hussin Pembantu Penguat kuasa 04-4032266 rahimi@pbttphtk.gov.my
En Azzery Rukmy bin Abdullah Pembantu Penguatkuasa 04-4032266 azzery@pbttphtk.gov.my
En Nor Azam bin Ishak Pembantu Tadbir (P / O) 04-4032266 azam@pbttphtk.gov.my
En Mohamad Sukri bin Abd Hamid Pemandu Kenderaan 04-4032266 sukri@pbttphtk.gov.my
kosong Pembantu Tadbir (P/O) 04-403 2266 azrai@pbttphtk.gov.my
En. Mohd Sufi Bin Mat Saman Pembantu Tadbir (P/O) 04-403 2266 sufi@pbttphtk.gov.my
En. Mohd Najmudeen Bin Salleh Pembantu Operasi
Pn. Rozila Binti Awang Pembantu Awam 04-403 2266 rozila@pbttphtk.gov.my
Hasnidah Binti Che Rani Pembantu Awam 04-403 2266 hasnidah@pbttphtk.gov.my