MENU

Pejabat YDP
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Ilias Bin Shuib Yang Dipertua 04-4032266 ilias@kedah.gov.my
Puan Hajar Syafiqah Binti Mohd Sazali Pembantu Setiausaha Pejabat 04-403 2266 syafiqah@pbttphtk.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Afizudin Bin Mohd Saad Setiausaha 04-4032266 afizudin@kedah.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Rozamin Bin Ab Aziz Akauntan 044032266 rozamin@pbttphtk.gov.my
Puan Che Jarina binti Che Lat Penolong Pegawai Undang-Undang 04-4032266 chejarina@pbttphtk.gov.my
Encik Mohd Shariffuddin Bin Ghazali Pen Peg Pertanian 044032266 shariffuddin@pbttphtk.gov.my
Kosong Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
Encik Mohd Ridzuan Bin Baharom Penolong Pegawai Penguatkuasa 044032266 044032277 ridzuan@pbttphtk.gov.my
Encik Abdul Wafi Bin Mat Saad Penolong Pegawai Tadbir 04-403 2266 adbulwafi@pbttphtk.gov.my
Encik Nor Azam bin Ishak Pembantu Tadbir (P / O) 04-4032266 azam@pbttphtk.gov.my